LZS Rudniki - KS Start Dobrodzień

Facebook

Start Dobrodzień – LZS Proślice

0:0

W meczu 7 kolejki Klasy Okręgowej Start remisuje na własnym boisku przy ulicy Piastowskiej z LZSem Proślice 0:0. W barwach naszych rywali zagrali byli zawodnicy naszego klubu: Michał Honc oraz Michał Buła. Mecz bardzo wyrównany z lekkim wskazaniem na gości. Pierwsze 25 minut to dominacja Startu. Strzelać próbowali m.in. Karnydał oraz Olearczuk. Piłka jednak za każdym razem lądowała wysoko nad poprzeczką bramki Zalejskiego. W 28 minucie pierwsza groźna akcja Proślic. Buła mija dwóch naszych zawodników i na 7 metrze decyduje się na uderzenie. Na nasze szczęście piłka trafia tylko w boczną siatkę. W 33 minucie ponownie groźnie pod naszą bramką. Złe wybicie piłki Utraty które mogło się bardzo źle skończyć dla naszej drużyny. Na szczęście sytuację wyjaśnia Piotr Haberla i nadal na boisku wynik remisowy. Pod koniec pierwszej połowy strzelać próbował jeszcze Skorupa. Bramkarz bez problemów broni uderzenie i do przerwy remisujemy bezbramkowo z wiceliderem. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to gra w środkowej części boiska. W 61 minucie najgroźniejsza akcja gości. Napastnik Proślic mija Utratę decyduje się na uderzenie z ostrego kąta mając przed sobą pustą bramkę. W ostatniej chwili Start ratuje ponownie Piotr Haberla, który zatrzymuje piłkę lecącą do bramki. Minutę później rywale strzelają bramkę. Sędzia jednak zauważył spalonego i nadal remis 0:0. Pod koniec spotkania strzelać jeszcze próbowali po naszej stronie Kwolek a u gości Buła oraz Luberda. Za każdym razem piłka lądowała nad poprzeczką i remisujemy z trudnym rywalem na własnym boisku 0:0.

.

Start Dobrodzień: Utrata – Żyłka, Haberla, Trzepizur, J.Stupiński (85’ Marcin Ryndała) – Badura, Karnydał, Olearczuk – kpt. (77’ Ledwig), Skorupa (65’ G.Stupiński) – Hejzner (46’ Pilarski), Kwolek.

Rezerwowi: K.Ochman, Rucinski.

Trener: Jacek Łuczyński.

Stroje: Bordowo – Granatowe.

LZS Proślice: Zalejski – Honc, Kałuża, Szyc, P.Peretiatko – kpt. (59’ Krzemiński) – Mielczarek, Szota (70’ Strąg), Luberda, Buła – Grzesiak, M.Peretiatko (79’ Kushnirenko).

Rezerwowi: Zahorodny.

Trener: Janusz Luberda.

Stroje: Biało – Niebieskie.

Sędzia główny: Wojciech Nowak (KS Kędzierzyn – Koźle).

Sędziowie liniowi: Wojciech Muszyński oraz Leszek Nowak (KS Kędzierzyn – Koźle).

Obserwator: Krzysztof Witkowski (Opole).