WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

TABELA po 4 kolejce

1. LZS Błękitni Jaryszów 4 10
2. LZS Odra Kąty Opolskie 4  9 
3. LKS Adamietz Kadłub 4  8 
4. LZS Dąbrówka Górna 4  7 
5. KS Szczedrzyk  4  6
6. LKS Jedność Rozmierka  4   6 
7. LZS GKS Izbicko-Otmice  4   6 
8. KS START Dobrodzień   4  5
9. KS Żywocice-Krapkowice 4  4 
10. UNIA Raszowa/Daniec 4  4 
11. KS Górnik Januszkowice  4   4 
12. KS Stal Zawadzkie  4   4 
13. LKS Victoria Żyrowa  4   3 
14. LZS Sokół Leśnica  4   2 

Strzelcy po 5 kolejce

1. PIELOK Jakub  3
2. KISIELEWSKI Damian  2
3. KWOLEK Miłosz  2
4. BRZENSKA Adrian  1
5. ZIAJA Michał  1
6. HABERLA Piotr  1
7. OLEARCZUK Maciej  1
8.    

 

NASTĘPNY MECZ

14 wrzesień 2019r., godz. 16:00

vs.

Start Dobrodzień 

-:-

LZS Kadłub

zobacz zapowiedź

POPRZEDNI MECZ

7 wrzesień 2019r., godz. 16:00
vs.

Błękitni Jaryszów

1:1

Start Dobrodzień

zobacz relację

      Treningi seniorów 

Wtorek - godz. 18.00

(Stadion KS Start)

Środa - godz. 18.00

(Stadion KS Start)

Czwartekgodz. 18.00

(Stadion KS Start)

 

5 Kolejka (14.09-15.09.2019)

Start Dobrodzień - LZS Kadłub
KS Żywocice/Krapkowice - KS Szczedrzyk
Unia Raszowa/Daniec - Błękitni Jaryszów
Górnik Januszkowice - Jedność Rozmierka
GKS Izbicko/Otmice - Victoria Żyrowa
LZS Dąbrówka Górna - Sokół Leśnica
Stal Zawadzkie - Odra Kąty Opolskie



ZAPOWIEDZI MECZÓW I WYNIKI

Seniorzy, 22.09.2019r. (niedziela), godz.16:00

Boisko w Szczedrzyku

LZS Szczedrzyk - Start Dobrodzień

Juniorzy, 21.09.2019r. (sobota), godz.11:00

Boisko w Dobrodzieniu

KS Start Dobrodzień - Agroplon Głuszyna

Trampkarze, 28.09.2019r. (sobota), godz.11:00

Boisko w Dobrodzieniu

KS Start Dobrodzień - Unia Kolonowskie


Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS Start Dobrodzień - Źródło Krośnica

 2:1 (1:1)

Bramki: 

1:0 Kisielewski (17')

1:1 Skut (45')

2:1 Kwolek (72')

Sezon kończymy na 2 miejscu. Krośnica spada do klasy B.

Start mimo wygranej 2:1 z Źródłem Krośnica nadal będzie występował w klasie A. Nasi rywale o 1 miejsce Korono Krępna wyprzedzili nas o 1 oczko w końcowym rozrachunku. Szkoda..wielka szkoda.

Start Dobrodzień: Janoszka - Machula (Skorupa 57'), Karnydał, Kisielewski, Jerominek - Mańka, K.Kolecek (Brylka 89'), Kaliciak, Ziaja - Brzenska (Olearczuk 69'), Kwolek

Rezerwa: Koza, Kroll, M.Ochman, Haberla.

Trener: Adam JELONEK.

Krośnica: Wiatrowski - Gabor (Wilczyński 75'), Gordzielik, R.Hendel (Przemus 85'), Jagusz - Kajewski, Karwot, Niewiak, Warzecha - Skut, Wąsowicz

Rezerwa: Feliks, Kapica, Glinka, K.Hendel, Lipok

Trener: Robert SYKULSKI


Sędzia główny: -------------- (KS Opole).

Sędziowie liniowi: ------------ oraz ---------------- (KS Opole).

Żółte kartki: Machula, Brzenska (Start) oraz Wąsowicz (Krośnica) 

Czerwona kartka: Wąsowicz - 2 żółta kartka (Krośnica)

Widzów: około 80.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK