KS START Dobrodzień

START Dobrodzień - LZS Jakub Proślice

2:0

Bramki:

Pierwsze 3 punkty juniorów młodszych w 2 lidze. Wygrana w cieniu poważnej kontuzji Kacpra Kiermasza.

Juniorzy wreszcie przełamali swoją niemoc punktową w lidze i zdobyli upragnione trzy punkty wygrywając z Jakubem Proślice 2:0. Bardzo poważnej kontuzji doznał nasz zawodnik Kacper Kiermasz, którego helikopter ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala w Opolu. Życzymy Kacprowi szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymaj się Kacper :)

START Dobrodzień - Piast Gorzów Śląski

2:2

Bramki:

Marek Rust

Maciej Ciupek

Juniorzy młodsi remisują z Gorzowem Ślaski - pierwsze punkty tej jesieni zdobyte.

Nasi juniorzy wreszcie zdobyli punkty remisując z Piastem Gorzów Śląski 2:2. Mamy nadzieję, że to początek dobrej serii.

LZS Agroplon Głuszyna - START Dobrodzień

3:2 (2:0)

Bramki:

Marek Rust 2

Kolejna porażka juniorów młodszych - Głuszyna minimalnie lepsza.

Juniorzy młodsi udali się w sobotni poranek daleki wyjazd do Głuszyny. Niestety mimo walki w drugiej połowie nie byli w stanie dogonić straty bramkowej do Głuszyny i przegrywają 3:2. Brawo za walkę do samego końca.

START Dobrodzień - LZS Rudniki

3:5 (3:2)

Bramki:

Kiermasz 2

Sowa

3:2 do przerwy i 3:5 po przerwie - Juniorzy młodsi znowu przegrywają.

Nasi juniorzy młodsi przegrywają swoje 2 spotkanie w lidze, szkoda bo wynik do przerwy był korzystny. Szkoda, że niska frekwencja na meczu naszych zawodników doprowadziła to takiej sytuacji. Mobilizacja!