WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

Oferta Sponsorska - sezon 2016/2017

Start Dobrodzień - Kim jesteśmy?

Klub Sportowy START Dobrodzień to klub piłkarski występujący w sezonie 2016/2017 w V grupie A-klasy Opolskiej. Oprócz piłki seniorskiej klub prowadzi także sekcję juniorów i trampkarzy. Juniorzy w obecnym sezonie będą reprezentować KS Start Dobrodzień w I lidze juniorów starszych, a trampkarze zagrają w Opolskiej Lidze Trampkarzy, w której będą beniaminkiem rozgrywek.

Start Dobrodzień założony został 1 września 1958 roku. Przez większość swojej historii występował w A-klasie i Lidze Okręgowej. A w latach 2007-2011 w IV Lidze Opolskiej. Klub Sportowy Start Dobrodzień wpisany jest do rejestru stowarzyszeń Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Gospodarczego pod numerem 0000029420. Posiada także numery NIP 5761436423.

Klub posiada bardzo szeroką kadrę zawodniczą, w każdym miesiącu na treningach pojawia się około 50 zawodników. Tworzą ją przede wszystkim młodzi ludzie, którzy zaangażowani są w życie klubu. Liczna kadra sprawia, że w zespole nie brakuje zdrowej rywalizacji, przez co wszyscy są jeszcze bardziej zdeterminowani do odnoszenia dobrych wyników. Dzięki temu możliwe jest rywalizowanie na wielu frontach w różnych rozgrywkach („A” klasa, I Liga Juniorów, Opolska Liga Trampkarzy).

Wyniki drużyn Startu Dobrodzień w sezonie 2015/2016:

Seniorzy – A klasa – 30 pkt. (8 miejsce)

Juniorzy – I Liga Juniorów – 32 pkt. (3 miejsce)

Trampkarze – I Liga Trampkarzy – 46 pkt. (1 miejsce – awans)

 

Zespół swoje spotkania rozgrywa na stadionie miejskim, który jest własnością Gminy Dobrodzień i podlega Dobrodzieńskiemu Ośrodkowi Kultury i Sportu. Obiekt posiada około 1000 miejsc siedzących i boisko treningowe z oświetleniem. W okresie zimowym, drużyna trenuje na obiekcie „Orlik” i gminnej hali sportowej.

 

Chcesz zostać oficjalnym partnerem naszego klubu? Zapoznaj się z ofertą sponsorską KS Start na sezon 2016/2017. Co oferujemy za sponsoring? Korzyści dla potencjalnego sponsora klubu są następujące:

Sponsor otrzymuje „Tytuł oficjalnego sponsora drużyny”

Logotypy Sponsora na banerach reklamowych eksponowanych na obiektach sportowych

Logotypy Sponsora umieszczone na koszulkach meczowych zawodników

Logotypy Sponsora umieszczone na dresach i ubraniach treningowych

Reklama Sponsora w serwisie Internetowym (www.startdobrodzien.pl)

Umieszczanie Logo Sponsora na materiałach drukowanych: plakatach, zaproszeniach, programach meczowych

Prawo do wykorzystywania herbu Klubu w celach marketingowych

Prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników w kampaniach reklamowych

Możliwość promocji Państwa firmy podczas meczów

Certyfikat pamiątkowy potwierdzający status firmy wspierającej KS Start Dobrodzień

Wspólny mecz piłkarski z przedstawicielami Państwa firmy

 

Wszystkie wymienione możliwości reklamy podlegają negocjacji oraz zmianom. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości zarówno mailowo, jak i telefonicznie oraz podczas umówionego spotkania.

 

Kontakt:

Piotr Haberla – członek zarządu

Telefon – 782 534 643

E-mail -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kamil Kisielewicz – członek zarządu

Telefon – 662 504 366

E-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Rafał Koprek – członek zarządu

Telefon – 600 197 458

E-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klub Sportowy Start Dobrodzień

Telefon – 34 3575346 (tylko podczas treningów i meczów KS Start)

 

Oficjalne konto sponsorskie klubu

14 8907 1047 2005 4000 0097 0001 BS Lesnica O/Dobrodzien

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich chętnych sponsorów.

 

Wszystkie wymienione możliwości reklamy podlegają negocjacji oraz zmianom. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości zarówno mailowo, jak i telefonicznie oraz podczas umówionego spotkania.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

 

   JARZOMBEK