WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

I LIGA JUNIORÓW (GRUPA I - woj.opolskie)

Sezon 2017/2018

 

 

Kolejka 1
02-09-2017 (Sb) - 16:00 LZS Szczedrzyk - Jakub Proślice 1-5
03-09-2017 (N) - 11:00 Start Dobrodzień - GKS Starościn 5-2
03-09-2017 (N) - 11:00 TOR Dobrzeń - Sokół Bierdzany 9-0
03-09-2017 (N) - 11:00 Stobrawa Ligota D. - Hetman Byczyna 1-5
03-09-2017 (N) - 11:00 LZS Sławice - Start Namysłów 0-3
03-09-2017 (N) - 11:00 Victoria Chrościce - LZS Ligota Oleska 0-1

 

Kolejka 2

09-09-2017 (Sb) - 16:00 LZS Szczedrzyk - Victoria Chrościce 3-3
10-09-2017 (N) - 11:00 Jakub Proślice - GKS Starościn 4-1
09-09-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - Start Dobrodzień 0-1
10-09-2017 (N) - 10:00 Hetman Byczyna - Sokół Bierdzany 1-0
10-09-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - Stobrawa Ligota D. 6-0
10-09-2017 (N) - 11:00 LZS Ligota Oleska - LZS Sławice 3-3

 

Kolejka 3

17-09-2017 (N) - 11:00 Victoria Chrościce - Jakub Proślice 2-3
17-09-2017 (N) - 11:00 LZS Sławice - LZS Szczedrzyk 2-9
17-09-2017 (N) - 11:00 Stobrawa Ligota D. - LZS Ligota Oleska 2-1
17-09-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - Sokół Bierdzany 3-0 v.o.
17-09-2017 (N) - 11:00 Start Dobrodzień - Hetman Byczyna 2-1
16-09-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - GKS Starościn 2-3

 

Kolejka 4

23-09-2017 (Sb) - 16:00 LZS Szczedrzyk - Stobrawa Ligota D. 3-0
24-09-2017 (N) - 11:00 Jakub Proślice - TOR Dobrzeń 6-0
24-09-2017 (N) - 10:00 Hetman Byczyna - GKS Starościn 1-4
24-09-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - Start Dobrodzień 6-3
24-09-2017 (N) - 11:00 LZS Ligota Oleska - Sokół Bierdzany 2-1
24-09-2017 (N) - 11:00 Victoria Chrościce - LZS Sławice 6-0

 

Kolejka 5

01-10-2017 (N) - 11:00 LZS Sławice - Jakub Proślice 0-10
01-10-2017 (N) - 11:00 Stobrawa Ligota D. - Victoria Chrościce 5-2
01-10-2017 (N) - 11:00 Sokół Bierdzany - LZS Szczedrzyk 1-2
01-10-2017 (N) - 09:30 Start Dobrodzień - LZS Ligota Oleska 1-2
01-10-2017 (N) - 11:00 GKS Starościn - Start Namysłów 3-1
30-09-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - Hetman Byczyna 5-1

 

Kolejka 6

07-10-2017 (Sb) - 15:00 LZS Szczedrzyk - Start Dobrodzień 4-3
08-10-2017 (N) - 11:00 Jakub Proślice - Hetman Byczyna 4-0
08-10-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - TOR Dobrzeń 0-2
08-10-2017 (N) - 11:00 LZS Ligota Oleska - GKS Starościn 1-4
07-10-2017 (Sb) - 11:00 Victoria Chrościce - Sokół Bierdzany 9-0
08-10-2017 (N) - 11:00 LZS Sławice - Stobrawa Ligota D. 3-6

 

Kolejka 7

15-10-2017 (N) - 11:00 Stobrawa Ligota D. - Jakub Proślice 0-3
15-10-2017 (N) - 11:00 Sokół Bierdzany - LZS Sławice 6-4
15-10-2017 (N) - 11:00 Start Dobrodzień - Victoria Chrościce 1-1
15-10-2017 (N) - 11:00 GKS Starościn - LZS Szczedrzyk 6-2
14-10-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - LZS Ligota Oleska 11-0
15-10-2017 (N) - 10:00 Hetman Byczyna - Start Namysłów 0-3

 

Kolejka 8

21-10-2017 (Sb) - 15:00 LZS Szczedrzyk - TOR Dobrzeń 1-0
22-10-2017 (N) - 11:00 Jakub Proślice - Start Namysłów 2-2
22-10-2017 (N) - 11:00 LZS Ligota Oleska - Hetman Byczyna 3-4
22-10-2017 (N) - 11:00 Victoria Chrościce - GKS Starościn 4-0
21-10-2017 (Sb) - 14:00 LZS Sławice - Start Dobrodzień 3-4
22-10-2017 (N) - 11:00 Stobrawa Ligota D. - Sokół Bierdzany 4-0

 

Kolejka 9

29-10-2017 (N) - 10:00 Sokół Bierdzany - Jakub Proślice 0-1
19-11-2017 (N) - 10:00 Start Dobrodzień - Stobrawa Ligota D. 10-0
29-10-2017 (N) - 10:00 GKS Starościn - LZS Sławice 8-1
28-10-2017 (Sb) - 10:00 TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce 1-3
18-11-2017 (Sb) - 10:00 Hetman Byczyna - LZS Szczedrzyk 1-0
29-10-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - LZS Ligota Oleska 4-1

 

Kolejka 10

04-11-2017 (Sb) - 14:00 LZS Szczedrzyk - Start Namysłów 2-3
05-11-2017 (N) - 10:00 Stobrawa Ligota D. - GKS Starościn 3-1
05-11-2017 (N) - 10:00 LZS Sławice - TOR Dobrzeń 1-5
05-11-2017 (N) - 10:00 Victoria Chrościce - Hetman Byczyna 1-2
05-11-2017 (N) - 10:00 Sokół Bierdzany - Start Dobrodzień 1-3
05-11-2017 (N) - 10:00 Jakub Proślice - LZS Ligota Oleska 2-1

 

Kolejka 11

12-11-2017 (N) - 10:00 GKS Starościn - Sokół Bierdzany 2-1
12-11-2017 (N) - 10:00 TOR Dobrzeń - Stobrawa Ligota D. 4-3
12-11-2017 (N) - 10:00 Hetman Byczyna - LZS Sławice 3-0 v.o.
12-11-2017 (N) - 10:00 Start Namysłów - Victoria Chrościce 3-0
12-11-2017 (N) - 10:00 LZS Ligota Oleska - LZS Szczedrzyk 5-3
11-11-2017 (Sb) - 13:00 Start Dobrodzień - Jakub Proślice 2-1

 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK