WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

KLASA A (GRUPA V - OPOLE)

Sezon 2017/2018

 

Kolejka 1
20-08-2017 (N) - 15:00 LZS Grodziec - Jedność Rozmierka 0-2
20-08-2017 (N) - 17:00 LZS Izbicko - LZS Stary Ujazd 0-4
20-08-2017 (N) - 17:00 Górnik Januszkowice - Źródło Krośnica 1-1
19-08-2017 (Sb) - 17:00 LZS Kadłub - KS Sławięcice 1-3
19-08-2017 (Sb) - 17:00 Victoria Żyrowa - Błękitni Jaryszów 2-4
20-08-2017 (N) - 17:00 LZS Radawie - Unia II Krapkowice 1-1
20-08-2017 (N) - 17:00 Start Dobrodzień - Unia II Kolonowskie 2-1

 

Kolejka 2

27-08-2017 (N) - 14:00 LZS Stary Ujazd - Jedność Rozmierka 4-0
27-08-2017 (N) - 14:00 Unia II Kolonowskie - LZS Grodziec 3-3
26-08-2017 (Sb) - 17:00 Unia II Krapkowice - Start Dobrodzień 4-4
26-08-2017 (Sb) - 14:00 Błękitni Jaryszów - LZS Radawie 3-1
27-08-2017 (N) - 14:00 KS Sławięcice - Victoria Żyrowa 2-2
26-08-2017 (Sb) - 14:00 Źródło Krośnica - LZS Kadłub 1-1
27-08-2017 (N) - 14:00 LZS Izbicko - Górnik Januszkowice 0-1

 

Kolejka 3

03-09-2017 (N) - 17:00 Górnik Januszkowice - LZS Stary Ujazd 1-3
03-09-2017 (N) - 17:00 LZS Kadłub - LZS Izbicko 1-2
02-09-2017 (Sb) - 17:00 Victoria Żyrowa - Źródło Krośnica 3-3
03-09-2017 (N) - 17:00 LZS Radawie - KS Sławięcice 2-2
02-09-2017 (Sb) - 17:00 Start Dobrodzień - Błękitni Jaryszów 7-2
03-09-2017 (N) - 15:00 LZS Grodziec - Unia II Krapkowice 1-1
03-09-2017 (N) - 17:00 Jedność Rozmierka - Unia II Kolonowskie 0-2

 

Kolejka 4

10-09-2017 (N) - 14:00 LZS Stary Ujazd - Unia II Kolonowskie 6-0
10-09-2017 (N) - 16:00 Unia II Krapkowice - Jedność Rozmierka 1-0
09-09-2017 (Sb) - 16:00 Błękitni Jaryszów - LZS Grodziec 5-0
10-09-2017 (N) - 16:00 KS Sławięcice - Start Dobrodzień 3-0
09-09-2017 (Sb) - 16:00 Źródło Krośnica - LZS Radawie 2-2
10-09-2017 (N) - 16:00 LZS Izbicko - Victoria Żyrowa 4-2
09-09-2017 (Sb) - 16:00 Górnik Januszkowice - LZS Kadłub 1-2

 

Kolejka 5

17-09-2017 (N) - 13:00 LZS Kadłub - LZS Stary Ujazd 2-7
17-09-2017 (N) - 16:00 Victoria Żyrowa - Górnik Januszkowice 0-4
17-09-2017 (N) - 15:00 LZS Radawie - LZS Izbicko 1-3
16-09-2017 (Sb) - 13:00 Start Dobrodzień - Źródło Krośnica 3-3
17-09-2017 (N) - 13:00 LZS Grodziec - KS Sławięcice 3-0
16-09-2017 (Sb) - 16:00 Jedność Rozmierka - Błękitni Jaryszów 1-3
17-09-2017 (N) - 13:00 Unia II Kolonowskie - Unia II Krapkowice 1-2

 

Kolejka 6

24-09-2017 (N) - 16:00 LZS Stary Ujazd - Unia II Krapkowice 4-0
19-11-2017 (N) - 13:00 Błękitni Jaryszów - Unia II Kolonowskie 5-4
24-09-2017 (N) - 16:00 KS Sławięcice - Jedność Rozmierka 4-2
18-11-2017 (Sb) - 13:00 Źródło Krośnica - LZS Grodziec 2-1
24-09-2017 (N) - 16:00 LZS Izbicko - Start Dobrodzień 2-0
23-09-2017 (Sb) - 16:00 Górnik Januszkowice - LZS Radawie 1-1
23-09-2017 (Sb) - 16:00 LZS Kadłub - Victoria Żyrowa 4-1

 

Kolejka 7

30-09-2017 (Sb) - 15:00 Victoria Żyrowa - LZS Stary Ujazd 0-6
01-10-2017 (N) - 15:00 LZS Radawie - LZS Kadłub 1-1
30-09-2017 (Sb) - 15:00 Start Dobrodzień - Górnik Januszkowice 2-2
01-10-2017 (N) - 15:00 LZS Grodziec - LZS Izbicko 1-0
01-10-2017 (N) - 15:00 Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica 4-2
01-10-2017 (N) - 13:00 Unia II Kolonowskie - KS Sławięcice 2-4
01-10-2017 (N) - 15:00 Unia II Krapkowice - Błękitni Jaryszów 1-3

 

Kolejka 8

07-10-2017 (Sb) - 15:00 LZS Stary Ujazd - Błękitni Jaryszów 3-0
08-10-2017 (N) - 15:00 KS Sławięcice - Unia II Krapkowice 0-1
08-10-2017 (N) - 15:00 Źródło Krośnica - Unia II Kolonowskie 1-4
08-10-2017 (N) - 15:00 LZS Izbicko - Jedność Rozmierka 3-5
07-10-2017 (Sb) - 15:00 Górnik Januszkowice - LZS Grodziec 0-1
07-10-2017 (Sb) - 15:00 LZS Kadłub - Start Dobrodzień 1-2
07-10-2017 (Sb) - 15:00 Victoria Żyrowa - LZS Radawie 5-1

 

Kolejka 9

15-10-2017 (N) - 15:00 LZS Radawie - LZS Stary Ujazd 0-1
14-10-2017 (Sb) - 15:00 Start Dobrodzień - Victoria Żyrowa 3-0
15-10-2017 (N) - 15:00 LZS Grodziec - LZS Kadłub 1-0
15-10-2017 (N) - 15:00 Jedność Rozmierka - Górnik Januszkowice 2-2
15-10-2017 (N) - 13:00 Unia II Kolonowskie - LZS Izbicko 6-0
15-10-2017 (N) - 15:00 Unia II Krapkowice - Źródło Krośnica 2-1
14-10-2017 (Sb) - 15:00 Błękitni Jaryszów - KS Sławięcice 2-1

 

Kolejka 10

21-10-2017 (Sb) - 14:00 LZS Stary Ujazd - KS Sławięcice 3-1
21-10-2017 (Sb) - 14:00 Źródło Krośnica - Błękitni Jaryszów 3-3
22-10-2017 (N) - 14:00 LZS Izbicko - Unia II Krapkowice 1-2
22-10-2017 (N) - 14:00 Górnik Januszkowice - Unia II Kolonowskie 2-1
21-10-2017 (Sb) - 14:00 LZS Kadłub - Jedność Rozmierka 0-0
21-10-2017 (Sb) - 14:00 Victoria Żyrowa - LZS Grodziec 2-1
22-10-2017 (N) - 14:00 LZS Radawie - Start Dobrodzień 1-2

 

Kolejka 11

28-10-2017 (Sb) - 13:00 Start Dobrodzień - LZS Stary Ujazd 2-1
26-11-2017 (N) - 13:00 LZS Grodziec - LZS Radawie 4-0
29-10-2017 (N) - 13:00 Jedność Rozmierka - Victoria Żyrowa 5-3
29-10-2017 (N) - 13:00 Unia II Kolonowskie - LZS Kadłub 0-1
29-10-2017 (N) - 13:00 Unia II Krapkowice - Górnik Januszkowice 3-0
26-11-2017 (N) - 13:00 LZS Izbicko - Błękitni Jaryszów 0-1
29-10-2017 (N) - 13:00 KS Sławięcice - Źródło Krośnica 2-3

 

Kolejka 12

04-11-2017 (Sb) - 13:00 LZS Stary Ujazd - Źródło Krośnica 2-0
05-11-2017 (N) - 13:00 LZS Izbicko - KS Sławięcice 3-3
04-11-2017 (Sb) - 13:30 Górnik Januszkowice - Błękitni Jaryszów 3-0
04-11-2017 (Sb) - 13:00 LZS Kadłub - Unia II Krapkowice 3-4
05-11-2017 (N) - 13:00 Victoria Żyrowa - Unia II Kolonowskie 2-1
05-11-2017 (N) - 13:00 LZS Radawie - Jedność Rozmierka 4-3
04-11-2017 (Sb) - 13:00 Start Dobrodzień - LZS Grodziec 0-0

 

Kolejka 13

12-11-2017 (N) - 13:00 Jedność Rozmierka - Start Dobrodzień 0-1
12-11-2017 (N) - 13:00 Unia II Kolonowskie - LZS Radawie 0-2
12-11-2017 (N) - 13:00 Unia II Krapkowice - Victoria Żyrowa 0-0
11-11-2017 (Sb) - 13:00 Błękitni Jaryszów - LZS Kadłub 0-2
12-11-2017 (N) - 13:00 KS Sławięcice - Górnik Januszkowice 5-0
11-11-2017 (Sb) - 13:00 Źródło Krośnica - LZS Izbicko 4-2
12-11-2017 (N) - 14:00 LZS Grodziec - LZS Stary Ujazd 0-1

 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK