WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

KLASA A (GRUPA V - OPOLE)

TERMINARZ ROZGRYWEK: KLASA A GRUPA 5
KOLEJKA 1
1 LKS VICTORIA ŻYROWA LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-08-17 17:00 1:2  
2 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-08-17 17:00 8:0  
3 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-08-18 15:00 2:6  
4 GÓRNIK JANUSZKOWICE KS SZCZEDRZYK 2019-08-18 16:00 3:5  
5 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-08-18 17:00 0:2  
6 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA KS START DOBRODZIEŃ 2019-08-18 17:00 3:2  
7 SSKS STAL ZAWADZKIE KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-08-18 17:00 0:1  
KOLEJKA 2
8 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-08-25 14:00 5:0  
9 KS START DOBRODZIEŃ SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-08-24 17:00 2:0  
10 LZS ADAMIETZ KADŁUB LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-08-25 14:00 1:1  
11 KS SZCZEDRZYK LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-08-25 14:00 3:0  
12 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-08-25 14:00 3:0  
13 LZS SOKÓŁ LEŚNICA LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-08-25 14:00 2:2  
14 LKS VICTORIA ŻYROWA LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-08-24 17:00 3:0  
KOLEJKA 3
15 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-09-01 17:00 1:3  
16 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-09-01 17:00 6:2  
17 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-08-31 14:00 2:2  
18 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-09-01 17:00 3:1  
19 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA KS SZCZEDRZYK 2019-09-01 16:00 2:1  
20 SSKS STAL ZAWADZKIE LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-08-31 16:00 2:2  
21 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE KS START DOBRODZIEŃ 2019-09-01 17:00 3:3  
KOLEJKA 4
22 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW KS START DOBRODZIEŃ 2019-09-07 16:00 1:1  
23 LZS ADAMIETZ KADŁUB KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-09-08 16:00 4:2  
24 KS SZCZEDRZYK SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-09-08 16:00 0:2  
25 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-09-08 16:00 3:0  
26 LZS SOKÓŁ LEŚNICA LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-09-08 16:00 3:6  
27 LKS VICTORIA ŻYROWA GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-09-07 16:00 1:3  
28 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-09-08 16:00 2:0  
KOLEJKA 5
29 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-09-14 16:00    
30 GÓRNIK JANUSZKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-09-14 15:00    
31 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-09-15 13:00    
32 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-09-15 16:00    
33 SSKS STAL ZAWADZKIE LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-09-15 13:00    
34 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE KS SZCZEDRZYK 2019-09-15 13:00    
35 KS START DOBRODZIEŃ LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-09-14 16:00    
KOLEJKA 6
36 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-09-22 16:00    
37 KS SZCZEDRZYK KS START DOBRODZIEŃ 2019-09-22 16:00    
38 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-09-22 16:00    
39 LZS SOKÓŁ LEŚNICA SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-09-22 16:00    
40 LKS VICTORIA ŻYROWA LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-09-21 16:00    
41 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-09-22 16:00    
42 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-09-22 16:00    
KOLEJKA 7
43 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-09-29 15:00    
44 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-09-29 15:00    
45 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-09-29 15:00    
46 SSKS STAL ZAWADZKIE LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-09-29 15:00    
47 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-09-29 15:00    
48 KS START DOBRODZIEŃ LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-09-28 12:00    
49 LZS ADAMIETZ KADŁUB KS SZCZEDRZYK 2019-09-29 15:00    
KOLEJKA 8
50 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW KS SZCZEDRZYK 2019-10-06 15:00    
51 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-10-06 15:00    
52 LZS SOKÓŁ LEŚNICA KS START DOBRODZIEŃ 2019-10-06 15:00    
53 LKS VICTORIA ŻYROWA KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-10-06 15:00    
54 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-10-06 15:00    
55 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-10-06 15:00    
56 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-10-06 15:00    
KOLEJKA 9
57 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-10-13 15:00    
58 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-10-13 15:00    
59 SSKS STAL ZAWADZKIE LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-10-13 15:00    
60 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-10-13 15:00    
61 KS START DOBRODZIEŃ LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-10-12 15:00    
62 LZS ADAMIETZ KADŁUB LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-10-13 15:00    
63 KS SZCZEDRZYK LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-10-13 15:00    
KOLEJKA 10
64 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-10-20 14:00    
65 LZS SOKÓŁ LEŚNICA KS SZCZEDRZYK 2019-10-20 14:00    
66 LKS VICTORIA ŻYROWA LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-10-19 14:00    
67 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA KS START DOBRODZIEŃ 2019-10-20 14:00    
68 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-10-20 14:00    
69 GÓRNIK JANUSZKOWICE SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-10-20 14:00    
70 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-10-20 14:00    
KOLEJKA 11
71 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-10-27 13:00    
72 SSKS STAL ZAWADZKIE LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-10-27 13:00    
73 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-10-27 13:00    
74 KS START DOBRODZIEŃ LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-10-26 14:00    
75 LZS ADAMIETZ KADŁUB LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-10-27 13:00    
76 KS SZCZEDRZYK LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-10-27 13:00    
77 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-10-27 13:00    
KOLEJKA 12
78 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LZS SOKÓŁ LEŚNICA 2019-11-03 13:00    
79 LKS VICTORIA ŻYROWA LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2019-11-02 13:00    
80 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA KS SZCZEDRZYK 2019-11-03 13:00    
81 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS ADAMIETZ KADŁUB 2019-11-03 13:00    
82 GÓRNIK JANUSZKOWICE KS START DOBRODZIEŃ 2019-11-03 13:00    
83 LZS GKS IZBICKO-OTMICE KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2019-11-03 13:00    
84 LZS DĄBRÓWKA GÓRNA SSKS STAL ZAWADZKIE 2019-11-03 13:00    
KOLEJKA 13
85 SSKS STAL ZAWADZKIE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2019-11-10 13:00    
86 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LZS DĄBRÓWKA GÓRNA 2019-11-10 13:00    
87 KS START DOBRODZIEŃ LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2019-11-09 13:00    
88 LZS ADAMIETZ KADŁUB GÓRNIK JANUSZKOWICE 2019-11-10 13:00    
89 KS SZCZEDRZYK LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2019-11-10 13:00    
90 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2019-11-10 13:00    
91 LZS SOKÓŁ LEŚNICA LKS VICTORIA ŻYROWA 2019-11-10 13:00

 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK