WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

KLASA A (GRUPA V - OPOLE)

Sezon 2018/2019

KOLEJKA 1
0 KS START DOBRODZIEŃ LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-08-18 17:00 5:2  
4 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-08-18 17:00 2:4  
1 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-08-18 17:00 6:3  
6 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LZS RADAWIE 2018-08-19 17:00 1:1  
2 LKS KORONA KRĘPNA LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-08-19 17:00 2:0  
3 LZS GKS IZBICKO-OTMICE KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-08-19 17:00 4:2  
5 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-08-19 17:00 4:3  
KOLEJKA 2
9 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-08-25 17:00 0:3  
13 KS START DOBRODZIEŃ LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-08-25 17:00 3:3  
12 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA LKS KORONA KRĘPNA 2018-08-25 17:00 2:4  
10 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-08-26 14:00 2:0  
8 LKS VICTORIA ŻYROWA KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-08-26 14:00 4:1  
7 LZS ADAMIETZ KADŁUB LZS RADAWIE 2018-08-26 14:00 2:2  
11 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-08-26 14:00 3:2  
KOLEJKA 3
17 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-09-01 17:00 1:1  
15 LKS KORONA KRĘPNA KS START DOBRODZIEŃ 2018-09-01 17:00 3:2  
14 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-09-01 17:00 3:1  
19 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-09-02 17:00 2:0  
16 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-09-02 17:00 2:0  
20 LZS RADAWIE LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-09-02 17:00 1:3  
18 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-09-02 17:00 2:1  
KOLEJKA 4
26 KS START DOBRODZIEŃ LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-09-08 16:00 4:0  
25 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-09-08 16:00 1:2  
21 LZS ADAMIETZ KADŁUB LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-09-08 16:00 2:3  
27 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LKS KORONA KRĘPNA 2018-09-08 16:00 2:1  
22 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS RADAWIE 2018-09-09 16:00 4:1  
23 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-09-09 16:00 4:0  
24 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-09-09 16:00 4:2  
KOLEJKA 5
29 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-09-15 13:00    
34 LKS VICTORIA ŻYROWA GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-09-15 15:00    
30 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA KS START DOBRODZIEŃ 2018-09-15 16:00    
28 LKS KORONA KRĘPNA LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-09-15 16:00    
32 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-09-16 13:00    
33 LZS RADAWIE KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-09-16 16:00    
31 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-09-16 16:00    
KOLEJKA 6
39 KS START DOBRODZIEŃ LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-09-22 16:00    
40 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-09-22 16:00    
36 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-09-23 16:00    
41 LKS KORONA KRĘPNA LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-09-23 16:00    
38 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-09-23 16:00    
35 LZS ADAMIETZ KADŁUB GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-09-23 16:00    
37 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS RADAWIE 2018-09-23 16:00    
KOLEJKA 7
48 GÓRNIK JANUSZKOWICE KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-09-29 15:00    
47 LKS VICTORIA ŻYROWA LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-09-29 15:00    
44 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-09-29 15:00    
45 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE KS START DOBRODZIEŃ 2018-09-30 15:00    
43 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LKS KORONA KRĘPNA 2018-09-30 15:00    
42 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-09-30 15:00    
46 LZS RADAWIE LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-09-30 15:00    
KOLEJKA 8
52 KS START DOBRODZIEŃ LZS RADAWIE 2018-10-06 15:00    
54 LKS KORONA KRĘPNA LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-10-06 15:00    
51 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-10-06 15:00    
53 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-10-06 15:00    
49 LZS ADAMIETZ KADŁUB KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-10-07 15:00    
55 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-10-07 15:00    
50 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-10-07 15:00    
KOLEJKA 9
60 LKS VICTORIA ŻYROWA KS START DOBRODZIEŃ 2018-10-13 15:00    
59 LZS RADAWIE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-10-13 15:00    
61 GÓRNIK JANUSZKOWICE LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-10-14 15:00    
62 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-10-14 15:00    
58 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LKS KORONA KRĘPNA 2018-10-14 15:00    
56 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-10-14 15:00    
57 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-10-14 15:00    
KOLEJKA 10
65 KS START DOBRODZIEŃ GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-10-20 14:00    
67 LKS KORONA KRĘPNA LZS RADAWIE 2018-10-20 14:00    
64 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-10-20 14:00    
63 LZS ADAMIETZ KADŁUB LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-10-20 14:00    
66 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-10-20 14:00    
69 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-10-21 14:00    
68 LZS GKS IZBICKO-OTMICE KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-10-21 14:00    
KOLEJKA 11
74 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-10-27 14:00    
75 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE KS START DOBRODZIEŃ 2018-10-27 14:00    
73 LKS VICTORIA ŻYROWA LKS KORONA KRĘPNA 2018-10-27 14:00    
71 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-10-28 13:00    
76 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-10-28 13:00    
72 LZS RADAWIE LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-10-28 13:00    
70 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-10-28 13:00    
KOLEJKA 12
78 KS START DOBRODZIEŃ LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE 2018-11-03 13:00    
80 LKS KORONA KRĘPNA GÓRNIK JANUSZKOWICE 2018-11-03 13:00    
79 LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE 2018-11-03 13:00    
82 LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA LZS RADAWIE 2018-11-04 13:00    
77 LZS ADAMIETZ KADŁUB LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA 2018-11-04 13:00    
81 LZS GKS IZBICKO-OTMICE LKS VICTORIA ŻYROWA 2018-11-04 13:00    
83 LZS UNIA RASZOWA-DANIEC KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE 2018-11-04 13:00    
KOLEJKA 13
86 LKS VICTORIA ŻYROWA LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA 2018-11-10 13:00    
90 LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA KS START DOBRODZIEŃ 2018-11-10 13:00    
89 LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW 2018-11-10 13:00    
87 GÓRNIK JANUSZKOWICE LZS GKS IZBICKO-OTMICE 2018-11-11 13:00    
88 KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE LKS KORONA KRĘPNA 2018-11-11 13:00    
84 KS UNIA II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE LZS ADAMIETZ KADŁUB 2018-11-11 13:00    
85 LZS RADAWIE LZS UNIA RASZOWA-DANIEC 2018-11-11 13:00

 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK