WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

I LIGA TRAMPKARZY (Grupa I - woj.opolskie)

Sezon 2017/2018

 

 

Kolejka 1
02-09-2017 (Sb) - 11:00 Olimpia Lewin Brzeski - Swornica Czarnowąsy 1-3
02-09-2017 (Sb) - 11:00 Śląsk Łubniany - Victoria Chrościce 1-5
02-09-2017 (Sb) - 10:00 Hetman Byczyna - Polonia Karłowice 3-0 v.o.
02-09-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - KS Krasiejów 2-0
01-09-2017 (Pt) - 17:00 Małapanew Ozimek - Start Dobrodzień 3-1

 

Kolejka 2

08-09-2017 (Pt) - 17:00 Start Dobrodzień - Swornica Czarnowąsy 4-1
09-09-2017 (Sb) - 11:00 Victoria Chrościce - Olimpia Lewin Brzeski 3-2
04-11-2017 (Sb) - 11:00 Polonia Karłowice - Śląsk Łubniany 2-2
09-09-2017 (Sb) - 10:00 KS Krasiejów - Hetman Byczyna 2-0
09-09-2017 (Sb) - 11:00 Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń 0-1

 

Kolejka 3

15-09-2017 (Pt) - 17:00 TOR Dobrzeń - Start Dobrodzień 2-0
15-09-2017 (Pt) - 17:00 Hetman Byczyna - Małapanew Ozimek 2-2
15-09-2017 (Pt) - 17:30 Śląsk Łubniany - KS Krasiejów 5-3
16-09-2017 (Sb) - 11:00 Olimpia Lewin Brzeski - Polonia Karłowice 5-0
10-10-2017 (Wt) - 17:00 Swornica Czarnowąsy - Victoria Chrościce 2-2

 

Kolejka 4

23-09-2017 (Sb) - 10:00 TOR Dobrzeń - Hetman Byczyna 2-1
22-09-2017 (Pt) - 17:00 Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany 3-1
23-09-2017 (Sb) - 11:00 Olimpia Lewin Brzeski - KS Krasiejów 3-5
23-09-2017 (Sb) - 11:00 Polonia Karłowice - Swornica Czarnowąsy 0-2
17-10-2017 (Wt) - 17:00 Start Dobrodzień - Victoria Chrościce 2-2

 

Kolejka 5

29-09-2017 (Pt) - 16:30 Hetman Byczyna - Start Dobrodzień 0-8
30-09-2017 (Sb) - 11:00 Śląsk Łubniany - TOR Dobrzeń 1-3
30-09-2017 (Sb) - 11:00 Olimpia Lewin Brzeski - Małapanew Ozimek 0-1
30-09-2017 (Sb) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - KS Krasiejów 3-4
24-10-2017 (Wt) - 17:00 Victoria Chrościce - Polonia Karłowice 15-0

 

Kolejka 6

07-10-2017 (Sb) - 10:00 Hetman Byczyna - Śląsk Łubniany 4-2
07-10-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - Olimpia Lewin Brzeski 1-2
07-10-2017 (Sb) - 11:00 Małapanew Ozimek - Swornica Czarnowąsy 2-1
07-11-2017 (Wt) - 17:30 Victoria Chrościce - KS Krasiejów 5-0
07-10-2017 (Sb) - 11:00 Start Dobrodzień - Polonia Karłowice 11-0

 

Kolejka 7

14-10-2017 (Sb) - 11:00 Śląsk Łubniany - Start Dobrodzień 0-5
14-10-2017 (Sb) - 10:00 Olimpia Lewin Brzeski - Hetman Byczyna 4-0
14-10-2017 (Sb) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - TOR Dobrzeń 7-1
13-10-2017 (Pt) - 16:30 Victoria Chrościce - Małapanew Ozimek 2-1
14-10-2017 (Sb) - 11:00 Polonia Karłowice - KS Krasiejów 0-11

 

Kolejka 8

20-10-2017 (Pt) - 17:00 Start Dobrodzień - KS Krasiejów 3-3
21-10-2017 (Sb) - 11:00 Małapanew Ozimek - Polonia Karłowice 5-0
21-10-2017 (Sb) - 11:00 TOR Dobrzeń - Victoria Chrościce 3-0
21-10-2017 (Sb) - 10:00 Hetman Byczyna - Swornica Czarnowąsy 1-5
20-10-2017 (Pt) - 17:00 Śląsk Łubniany - Olimpia Lewin Brzeski 1-7

 

Kolejka 9

27-10-2017 (Pt) - 16:30 KS Krasiejów - Małapanew Ozimek 0-1
28-10-2017 (Sb) - 11:00 Polonia Karłowice - TOR Dobrzeń 0-8
27-10-2017 (Pt) - 16:00 Victoria Chrościce - Hetman Byczyna 8-0
28-10-2017 (Sb) - 11:00 Swornica Czarnowąsy - Śląsk Łubniany 4-1
28-10-2017 (Sb) - 09:30 Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień 2-2

 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK