WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

Victoria Żyrowa - KS START Dobrodzień

3:0 (2:0) 

Bramki:

1:0 Artur Zermann (27')

2:0 Patryk Grolik (29')

3:0 Damian Pandel (65')

Dramat w Żyrowej - Start przegrywa 0:3.

Start do potyczki z Victorią Żyrowa przystąpił po czterech wygranych z rzędu. Niestety tym razem szczęście już naszym nie dopisało i trzy punkty zostały w Żyrowej. Nasza drużyna zagrała chyba najsłabszy mecz w tych rozgrywkach, bez wiary we własne siły i zwycięstwo. Gospodarzom tego dnia wychodziło praktycznie wszystko, podsumowaniem tego jest strzeleniem trzech bramek. Liczymy, że w następnym spotkaniu już za tydzień w sobotę z Radawiem uda się zdobyć kolejne punkty.

KS START Dobrodzień - LZS Adamietz Kadłub

2:0 (0:0) 

Bramki:

1:0 Karnydał Dawid 

2:0 Karnydał Dawid

Wymęczone trzy punkty z LZS-em Adamietz Kadłub.

Nasza drużyna przystąpiła do sobotniego meczu w dorobkiem trzech wygranych z rzędu. Wszyscy liczyli, że dobra passa Startu potrwa dalej i kolejne punkty zostaną na stadionie przy Piastowskiej. Tak też się stało w końcowym rozrachunku Start pokonał Kadłub 2:0. Patrząc na całość potyczki, w której goście grali większość spotkania w osłabieniu wynik jest za niski. Liczymy, że już w następną niedzielę odkujemy się bramkowo w Żyrowej.

Górnik Januszkowice - KS START Dobrodzień

1:2 (0:2) 

Bramki:

0:1 Smandzich (9')

0:2 Jerominek (45' - rzut karny)

1:2 M.Kapłon (70' - rzut wolny)

 Kolejne ważne 3 punkty dla Dobrodzienia.

Po czwartkowej wygranej w Unią II Kolonowskie 4:1, Start ruszył w pogoń za punktami aż do Januszkowic. Po ciężkiej walce udało się naszym seniorom zgarnąć całą pulę i wygrać 2:1 po bramkach Patryka Smandzicha i Dustina Jerominka. Jest to trzecia wygrana w tym tygodniu, która umacnia nas w tabeli w pierwszej czwórce.  

UNIA II Kolonowskie - KS START Dobrodzień

1:4 (0:2) 

Bramki:

0:1 Mańka (22' - asysta K.Ochman)

0:2 Michalski (36' - asysta Karnydał)

0:3 K.Ochman (48' - asysta Mańka)

0:4 Karnydał (51' - asysta K.Ochman)

1:4 Cieśla (85')

Kolonowskie zdobyte - trzy punkty jadą do Dobrodzienia.

Po wysokiej wygrane w sobotnim pojedynku z Izbickiem/Otmice nasi seniorzy w święto 3 maja wyjechali na spotkanie do rezerw Unii Kolonowskie. Od samego początku mecz kontrolowała nasza drużyna, która mimo wielu ataków w 1 połowie zdobyła tylko dwie bramki, których autorami byli Patryk Mańka i Sebastian Michalski. W drugiej odsłonie spotkania Start szybko zdobył bramki na 3:0 (Krzysztof Ochman) i 4:0 (Dawid Karnydał), po czym nasz trener dokonał roszad w składzie i gra już przestała być taka płynna. Pod koniec spotkania goście zdobyli honorowego gola, którego autorem był Cieśla. 

KS START Dobrodzień - LZS GKS Izbicko/Otmice

5:1 (3:1) 

 Bramki:

0:1 Kwiotek (10')

1:1 Mańka (16')

2:1 Mańka (28')

3:1 Karnydał (44')

4:1 Karnydał (47')

5:1 K.Ochman (49')

Wysoka wygrana z GKS-em Izbicko/Otmice.

Przełamanie strzeleckie seniorów nastąpiło w 18 kolejce, gdzie wysoko pokonują gości z Izbicka/Otmic 5:1. Dwie bramki dla naszych drużyny zdobywają Patryk Mańka i Dawid Karnydał, jedno trafienie dorzucił Krzysztof Ochman. Wynik mógłby być wyższy, gdyby nie słaba skuteczność pod bramką gości. Liczymy, że już w czwartek w zaległym spotkaniu z Unią II Kolonowskie znowu zdobędziemy 3 punkty.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK