JEDNOŚĆ Rozmierka - START Dobrodzień

0:1 (0:1)

Bramki:

0:1 Dawid Karnydał (27' - rzut wolny)

Cenna wygrana w Rozmierce - Start Dobrodzień kończy rundę jesienną na pozycji wicelidera.

Po pięknym rzucie wolnym z 25 metrów wygrywamy mecz w Rozmierce 1:0. Wyważona prawa noga Dawida Karnydała zapewniła nam ważne 3 punkty i zimową przerwę w rozgrywkach spędzimy na 2 miejscu w tabeli. Gratulujemy naszej drużynie udanej rundy i liczymy na powtórkę na wiosnę. Do rozegrania został jeszcze tylko mecz Pucharu Polski w najbliższą sobotę. Zagramy z LZS-em Radawie na swoim obiekcie o godzinie 13.00.

FOTORELACJA Z MECZU Z LZS-EM GRODZIEC

Dziękujemy Karolinie Tul za podjęcie współpracy z naszym klubem i wykonanie relacji z meczu okiem fotografa.

START Dobrodzień - LZS Grodziec

0:0

Brak skuteczności i remis z Grodźcem.

W meczu 12 kolejki tego sezonu nasza drużyna zremisowała z LZS-em Grodziec 0:0. Pomimo wielu sytuacji i zdecydowanej przewagi naszej drużyny nie udało się przez 90 minut zdobyć upragnionego gola dającego wygraną. Przed meczem z Jednością Rozmierka musimy poprawić skuteczność, która ostatnio zawodzi...

START Dobrodzień - LZS Stary Ujazd

2:1 (2:0)

Bramki:

1:0 Krzysztof Ochman (36')

2:0 Rafał Degener (39' - asysta Karnydał)

2:1 Fabian Murlowski (50')

Przerwana passa lidera – Stary Ujazd przegrywa ze Startem Dobrodzień 2:1.

Do spotkania z LZS-em Stary Ujazd nasza drużyna przystąpiła po wygraniu trzech kolejnych spotkań (Kadłub, Żyrowa, Radawie). Natomiast nasz przeciwnik zanotował serię 10 wygranych w tym sezonie, co czyniło go liderem rozgrywek. W poprzednim sezonie ulegliśmy Staremu Ujazdowi dwukrotnie 2:3 u siebie i 0:4 na wyjeździe. Do sobotniego spotkania nasza drużyna przystąpiła bardzo zmotywowana i gotowa na rewanż za dwie poprzednie porażki. Licznie zgromadzona tego dnia widownia na stadionie przy ulicy Piastowskiej po cichu liczyła na niespodziankę, bo „jak nie dzisiaj to kiedy”.