WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

LZS Radawie - START Dobrodzień 

Mecz o 14.00 w Radawiu

 

 

Zapraszamy wszystkich kibiców 

START Dobrodzień - LZS Victoria Żyrowa

3:0 (1:0)

Bramki:

1:0 Mańka (39')

2:0 Ochman Krzysztof (63' - asysta Degener)

3:0 Ochman Krzysztof (86')

3:0 takim wynikiem zakończyło się spotkanie Startu z Victorią Żyrowa. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Ochman i jedną Patryk Mańka z rzutu wolnego. Kolejny mecz zagramy z LZS-em Radawie już w niedzielę na ich obiekcie.

LZS Kadłub - START Dobrodzień 

1:2 (0:2)

Bramki:

0:1 Degener (24')

0:2 Chmiel - bramka samobójcza (32')

1:2 Krupa (73')

Kadłub zdobyty po raz pierwszy. Piąta potyczka z LZS-em Kadłub i pierwsza wygrana naszej drużyny. Obiekt w Kadłubie jak dotąd był dla nas niezdobytą twierdzą, do ostatniej soboty. Wygrywamy po golu Rafała Degenera i trafieniu samobójczym 2:1. Brawo liczymy na kolejną zdobycz już w najbliższą sobotę z Victorią Żyrowa.

KS START Dobrodzień - GÓRNIK Januszkowice

2:2 (0:1)

Bramki:

0:1 Yurotsa (30')

1:1 Degener (47')

2:1 Jerominek (49')

2:2 Hampf (67' - rzut karny)

Pechowy remis z Krośnicą. Tym razem remisujemy 2:2 z Górnikiem Januszkowice. Bramki dla nas zdobywa Rafał Degener i Dustin Jerominek. Szkoda straconych punktów, bo z przebiegu meczu wygrana dla naszej drużyny była w zasięgu ręki. Pod koniec meczu karnego dla naszej drużyny nie strzela Dawid Karnydał. 

LZS GKS Izbicko-Otmice - KS START Dobrodzień 

2:0 (2:0)

Bramki:

1:0 Garbas 

2:0 Fiech

Kolejna wyjazdowa porażka Startu Dobrodzień. Fatalna passa wyjazdowa naszej drużyny trwa. Tej jesieni jeszcze nie wygraliśmy na obcym terenie. Tym razem było podobnie. Przegrywamy 0:2 w Izbicku i spadamy w tabeli. Trzeba wrócić na właściwe tory już w następną w sobotę w meczu z Górnikiem Januszkowice. Czas na zwycięstwo.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK