START Dobrodzień - STOBRAWA Ligota Dolna

1:1 (0:1)

Bramki:

Patryk Sacha

Juniorzy tylko remisują u siebie z Ligotą Dolną. Trzeba zaznaczyć, że goście zagrali całe spotkania w 9ciu. Wynik raczej słaby.

2:3 Pielok (88')

Horror w Januszkowicach. Start wygrywa w końcówce spotkania 3:2.

Kolejne trzy gole Kuby Pieloka zapewniają Startowi trzy wyjazdowe punkty. Dobrodzień zamiast zamknąć spotkanie przy prowadzenie już 2:0, roztrwonił swoją przewagę i na 3 minuty przed końcem remisował z Januszkowicami. Wtedy swojego trzeciego gola w tym meczu zdobył Pielok i zapewnił wygrają Startowi. Były to bardzo ważne punkty, bo zdobyte na wyjeździe. Za tydzień ostatnie spotkanie w tej rundzie z Izbickiem/Otmice.

3:2 Krupop (90')

Wygrana z Unią Raszowa/Daniec cieszy, styl za to nie.

Nasza drużyna wygrywa swój kolejny mecz na własny obiekcie. Prowadząc już po 3 bramkach Jakuba Pielok, , mecz był już praktycznie wygrany, mimo tego nasza drużyna straciła jeszcze 2 bramki. Trzeba popracować nad grą obroną przed kolejnym mecz z Górnikiem Januszkowice.

Jedność Rozmierka - KS Start Dobrodzień

5:0 (4:0)

Bramki:

Janoszka 3

Mnich

Lee

Pogrom w Rozmierce. Start przegrywa wysoko z Jednością.

0:5 z takim wynikiem Start wraca z Rozmierki. Bardzo słabe spotkanie naszego zespołu, który przez całe 90 minut nie był w stanie nic sensownego sklecić by pokonać bramkarza gospodarzy.