Bramki:

0:1 Mańka (27' - asysta Jerominek)

0:2 Ledwig (90')

Krośnica zdobyta. Start wygrywa ze Źródłem 2:0.

Ostatni wyjazdowy mecz tej jesieni dla Startu okazał się szczęśliwy, bo po raz kolejny udało się zdobyć 3 punkty. Tym razem nasza drużyna wygrywa 2:0 ze Źródłem Krośnica. Bramki zdobywają Patryk Mańka i debiutujący w składzie drużyny a-klasowej Adam Ledwig. Gratulujemy.

START Dobrodzień - LZS Odra Kąty Opolskie

2:0 (1:0)

Bramki:

1:0 Brzenska (15' - asysta Karnydał)

2:0 A.Kolecek (66' - K.Kolecek)

Start wygrywa mecz za 6 punktów z Odrą Kąty Opolskie i na 100% przezimuje na podium tabeli.

Nasza drużyna w bardzo zdecydowany sposób wygrała swoje spotkanie z Kątami Opolskim 2:0. Bramki dla Startu zdobył głową Adrian Brzenska i w drugiej połowie Adrian Kolecek. W najbliższa sobotę ostatni wyjazd tej jesieni do Krośnicy.

KS Sławięcice Kędzierzyn Koźle - START Dobrodzień

2:1 (1:1)

Bramki:

1:0 Paczulla (16')

1:1 Brzenska (42' - rzut karny)

2:1 S.Kupka (60' - rzut karny)

Hit kolejki dla Sławięcic. Start wraca z zerowym dorobkiem punktowym z Kędzierzyna Koźla.

Mecz walki i stałych fragmentów tak można krótko określić sobotni hit kolejki w V grupie opolskiej A-klasy. Start niestety nie zdobył punktów i przegrał 1:2 z KS Sławięcice Kędzierzyn Koźle. Jedyną bramkę dla Startu zdobył z rzutu karnego Adrian Brzenska.

8:3 K.Ochman (80')

Wielkie strzelanie na Piastowskiej. Kibice zobaczyli aż...11 bramek.

Takie meczu na naszym obiekcie nie było od dawna. Kibice zobaczymy 11 bramek z tego 8 strzelonych przez Start. Miłosz Kwolek ustrzelił w tym spotkaniu 5 bramek, dwie dołożył Krzysztof Ochman i jedna Patryk Mańka. Start zdecydowanie pokonał gości z Januszkowic i wrócił na fotel wicelidera.

2:2 Kopiec (72' - rzut karny)

Remis z Żyrową 2:2 można uznać za porażkę Startu. Do przerwy było 2:0 dla Dobrodzienia.

Boisko w Żyrowej ostatnio drużynie z Dobrodzienia nie leży. Od 3 lat nie potrafimy przełamać niemocy na tym obiekcie i wywieźć 3 punkty. Tym razem było podobnie, mimo prowadzenia 2:0 remisujemy w ostatecznym rozrachunku spotkanie 2:2. Szkoda bo przy wygranej była szans na zbliżenie się do lidera.