ODRA Kąty Opolskie - KS Start Dobrodzień

2:2 K.Kolecek (76')

3:2 Szewczyk (82')

3:3 Kwolek (86' - rzut karny)

Stracona szansa Startu. Po remisie w Kątach spadamy na 2 miejsce w tabeli.

Start zaprzepaścił pozycję lidera w swoim przedostatnim spotkaniu z Odrą Kąty Opolskie. Pierwsza połową mogła napawać optymizmem bo nasza drużyna kontrolowała przebieg meczu, jedyne czego zabrakło to strzelonej bramki. Cały pech miał dopiero nastąpić. W 33 minucie po faulu w naszym polu karnym, gospodarze otrzymali jedenastkę, którą jednak perfekcyjnie wybronił Koza. Druga połowa to już wymiana ciosów z obu stron i grad bramek. Mecz kończy się pechowym dla nas remisem i spadkiem na 2 miejsce w tabeli. Trzeba liczyć na cud w ostatniej kolejce.

4:1 Kwolek (70')

Start ogrywa Sławięcice w meczu na szczycie V grupy A klasy 4:1.

Nasza drużyna zmotywowana serią wygranych przystąpiła do meczu z KS Sławięcice Kędzierzyn Koźle. Mecz był o bardzo wysoką stawkę. Przegrany praktycznie odpadał z walki o awans do Ligi Okręgowej. Już w pierwszych minutach nasza drużyna przejęła inicjatywę i udokumentowała nią dwoma bramkami. Kolejną trzecią dorzuciła pod koniec pierwszej połowy. Sławięcice odpowiedziały tylko trafieniem Grudzńskiego w 17'. W wyniku dwóch żółtych kartek Witka w 25 minucie został wykluczony z pojedynku. W drugiej odsłonie Start w pełni kontrolował przebieg spotkania i zdobył czwartą bramkę, w tym trzecią strzeloną przez Miłosza Kwolka. Start jedzie dalej, zostały dwa arcyważne spotkania. Do boju Dobrodzień.

1:3 Kwolek (85 - asysta Jerominek)

Start zdobywa Januszkowice - Kolejna wygrana Dobrodzienia.

Wygrywamy na trudnym terenie i 3 pkt jadą do Dobrodzienia. Mecze z Górnikiem na ich terenie nie należą do łatwych, przeciwnicy oddali jeden strzał i wyszli na prowadzenie ale Start znowu pokazał charakter i siłę drużyny odwracając losy spotkania na swoją korzyść, wynik mógłbyć okazalszy ale liczy się wygrana! Teraz Start czeka mecz o tzw. '6 pkt' z drużyną że Sławięcic która jest na 3 miejscu i traci tylko punkt do naszej drużyny. Oby udało się utrzymać znakomitą passę 8 zwycięstw z rzędu i różnicy bramek 29( strzelonych) -4 (straconych).

START Dobrodzień - LKS Victoria Żyrowa

3:0 (0:0)

Bramki:

1:0 Kwolek (71')

2:0 K.Ochman (78')

3:0 K.Ochman (90' +1)

Start wygrywa z Żyrową - Dwie bramki Krzysztofa Ochmana.

Mecze z Victorią Żyrowa to zawsze dla naszej klubu trudny pojedynek. Tym razem było podobnie. Kibice na stadionie czekali aż 70 minut na pierwszą bramkę, którą zdobył Miłosz Kwolek. Kolejne dwie dorzucił strzałami z główki Krzysztof Ochman i Start wygrywa w końcowym rozrachunku aż 3:0. Gratulacje.

0:6 Brylka (90')

Derby dla Dobrodzienia - Start gromi Radawie 6:0.

Mecze derbowe rządzą się swoim prawami - tym razem było inaczej. Start po wyrównanej pierwszej połowie i prowadzeniu 1:0 po bramce "Burzy", w drugiej odsłonie spotkania nie było już złudzeń. Dobrodzień dołożył kolejne 5 bramek i zdecydowanie wygrał pojedynek 6:0. Szósta wygrana naszej drużyny z rzędu i pozycja lidera rozgrywek. Następne bardzo ważne spotkanie już w sobotę z Żyrową na naszym obiekcie.