WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

KS Start Dobrodzień - KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle

 4:1 (3:1)

Bramki: 

1:0 K.Ochman (9')

1:1 Kwolek (12')

2:1 Grudziński (17')

3:1 Kwolek (37')

4:1 Kwolek (70')

Start ogrywa Sławięcice w meczu na szczycie V grupy A klasy 4:1.

Nasza drużyna zmotywowana serią wygranych przystąpiła do meczu z KS Sławięcice Kędzierzyn Koźle. Mecz był o bardzo wysoką stawkę. Przegrany praktycznie odpadał z walki o awans do Ligi Okręgowej. Już w pierwszych minutach nasza drużyna przejęła inicjatywę i udokumentowała nią dwoma bramkami. Kolejną trzecią dorzuciła pod koniec pierwszej połowy. Sławięcice odpowiedziały tylko trafieniem Grudzńskiego w 17'. W wyniku dwóch żółtych kartek Witka w 25 minucie został wykluczony z pojedynku. W drugiej odsłonie Start w pełni kontrolował przebieg spotkania i zdobył czwartą bramkę, w tym trzecią strzeloną przez Miłosza Kwolka. Start jedzie dalej, zostały dwa arcyważne spotkania. Do boju Dobrodzień.

Start Dobrodzień: Koza - Michalski (Haberla 79'), Karnydał, Kisielewski (Machula 82'), Brzenska, - Mańka (Kroll 82'), K.Kolecek (Olearczuk 73'), Jerominek, Ziaja (Skorupa 73') - K.Ochman (Kaliciak 68'), Kwolek

Rezerwa: Janoszka.

Trener: Adam JELONEK.

Sławięcice: Klimek Jasiolek 46') - Trzciński, Krzyszczak, Kita (Warzecha 70'), M.Kapica - Zbroiński (Zieliński 46), Michalski, R.Kapica, Grudziński - Kupka, Witka

Rezerwa: -.

Trener: Adam HOŁDA


Sędzia główny: Szymon Mendla (KS Opole).

Sędziowie liniowi: Dariusz Glik oraz Daniel Polaczek (KS Opole).

Żółte kartki: S.Michalski (Start) oraz Witka, Jasiulek, K.Michalski, M.Kapica (Sławięcice) 

Czerwona kartka: Witka (Sławięcice - za druga żółtą)

Widzów: około 120.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK