WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

11 lipca przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2011/2012 rozpoczęli zawodnicy Startu Dobrodzień, pod wodzą nowego trenera Jacka Łuczyńskiego.

Dwa pierwsze mecze kontrolne z Nitronem Krupski Młyn oraz Unią Kolonowskie zostały odwołane z powodów kadrowych. Spotkania były zaplanowane odpowiednio 20 i 23 lipca. Pozostałe mecze sparingowe zostały już rozegrane zgodnie z planem.

.


LKS Sieraków Śląski – KS Start Dobrodzień 3:0 (0:0)

Bramki:

1:0 Droździok – głową (51’)

2:0 Połomski – głową (57’)

3:0 Wiechoczek – głową (71’)

Start Dobrodzień: Piotr Sier – Marcin Gaida (juniorzy Start Dobrodzień), Piotr Trzepizur (LKS Orzeł Pawonków), Piotr Haberla, Michał Ziaja (juniorzy Start Dobrodzień) – Rafał Hejzner (juniorzy Start Dobrodzień), Maciej Olearczuk, Dariusz Sojka (LKS Sparta Lubliniec), Dawid Karnydał (juniorzy LZS Radawie) – Miłosz Kwolek, Grzegorz Rucinski (juniorzy Start Dobrodzień) oraz Marcin Ryndała, Michał Łuczyński (LKS Sparta Lubliniec).

Trener: Jacek Łuczyński.

Sędzia główny: Marek Nowak (Sieraków Śląski).

Widzów: 50.


KS Start Dobrodzień – LKS Sparta Lubliniec 4:5 (3:2)

Bramki:

1:0 Koza (3’)

2:0 Koza (8’)

2:1 M.Polis – karny (12’)

3:1 Koza (22’)

3:2 M.Polis – karny (34’)

3:3 Borowiec (51’)

3:4 Daszkiewicz (65’)

4:4 Kwolek (78’)

4:5 Cichoń (79’)

Start Dobrodzień: Krzysztof Ochman (juniorzy Start Dobrodzień) – Dawid Karnydał (juniorzy LZS Radawie), Piotr Haberla, Piotr Trzepizur (LKS Orzeł Pawonków), Michał Ziaja (juniorzy Start Dobrodzień) - Rafał Hejzner (juniorzy Start Dobrodzień), Maciej Olearczuk, Artur Kosacz (LKS Orzeł Pawonków), Marcin Ryndała – Miłosz Kwolek, Adam Koza (LKS Sparta Lubliniec) oraz Grzegorz Rucinski (juniorzy Start Dobrodzień), Piotr Badura (LKS Orzeł Pawonków).

Trener: Jacek Łuczyński.

Sędzia główny: Jerzy Ochman (KS Opole).

Mecz: 2x45 minut.

Widzów: 50.


KS Start Dobrodzień – OKS Olesno 1:3 (0:2)

Bramki:

0:1 Jasina (36’)

0:2 Jasina – karny (45’)

0:3 Warzecha (76’)

1:3 Adam Ledwig (88’)

Start Dobrodzień: Dawid Utrata (LKS Ruch Kochanowice) – J.Stupiński, Szczygieł, Haberla, Michał Ziaja (juniorzy Start Dobrodzień) – Rafał Hejzner (juniorzy Start Dobrodzień), Dariusz Sojka (LKS Sparta Lubliniec), Olearczuk, Dawid Karnydał (juniorzy LZS Radawie) – Kwolek, Grzegorz Rucinski (juniorzy Start Dobrodzień) oraz Żyłka, Adam Ledwig, Marcin Pilarski (LKS Orzeł Koty), Marcin Ryndała, Piotr Bogacki (LKS Sparta Lubliniec), Grzegorz Stupiński (Wychowanek).

Trener: Jacek Łuczyński.

OKS Olesno: Halski – Dziób, Knaga, Pietrzak, Trawiński - Warzecha, Flak, Ł.Cieśla, Kniejski, Klonowski - Jasina oraz Korzonek (Br.), Libera, Czop.
Trener: Andrzej Świerc.

Sędzia główny: Jerzy Ochman (KS Opole).

Widzów: 30.


KS Panki – KS Start Dobrodzień 4:3 (3:2)

1:0 Romanowski (11’)

1:1 Kwolek – karny (25’)

2:1 Lechowski (35’)

2:2 Hejzner (42’)

3:2 Świtała (45’)

3:3 Kwolek (59’)

4:3 Ogłaza (76’)

Start Dobrodzień: Dawid Utrata (LKS Ruch Kochanowice) – Żyłka, Szczygieł, Michał Łuczyński (LKS Sparta Lubliniec), Dawid Karnydał (juniorzy LZS Radawie) – Rafał Hejzner (juniorzy Start Dobrodzień), Olearczuk, Dariusz Sojka (LKS Sparta Lubliniec), Marcin Ryndała – Kwolek, Grzegorz Rucinski (juniorzy Start Dobrodzień) oraz Ledwig, Marcin Pilarski (LKS Orzeł Koty), Grzegorz Stupiński (Wychowanek).

Trener: Jacek Łuczyński.

Widzów: 50.

W 32’ Dawid Utrata (Start Dobrodzień) obronił rzut karny (strzelał Labocha).



KS START DOBRODZIEŃ (jesień 2011) 25 osób

BRAMKARZE

1. Dawid Utrata (LKS Ruch Kochanowice)

2. Krzysztof Ochman (JUNIOR)

3. Adam Mika (LKS Sparta Lubliniec)

 

OBROŃCY

1. Piotr Badura (LKS Orzeł Pawonków)

2. Damian Szczygieł

3. Dawid Karnydał (Juniorzy LZS Radawie)

4. Michał Ziaja (JUNIOR)

5. Tomasz Żyłka

6. Marcin Gaida (JUNIOR)

 

POMOCNICY

1. Damian Skorupa

2. Maciej Olearczuk

3. Piotr Haberla

4. Piotr Trzepizur (LKS Orzeł Pawonków)

5. Jarosław Stupiński

6. Grzegorz Stupiński (Wychowanek)

7. Rafał Hejzner (JUNIOR)

8. Piotr Bogacki (LKS Sparta Lubliniec)

9. Sebastian Jainta (JUNIOR)

10. Szymon Sobańtka

NAPASTNICY

1. Miłosz Kwolek

2. Marcin Pilarski (LKS Orzeł Koty)

3. Marcin Ryndała

4. Kewin Otrzonsek (JUNIOR)

5. Grzegorz Rucinski (Juniorzy KS Start Dobrodzień)

6. Adam Ledwig (Wychowanek)

 

TRENER: Jacek Łuczyński.

KIEROWNIK: Rafał Koprek.

PREZES: Ewald Zajonc.


TRANSFERY

Przychodzą:

1. Jacek Łuczyński – trener (MLKS Woźniki)

2. Dawid Utrata – bramkarz (LKS Ruch Kochanowice)

3. Piotr Badura – obrońca/pomocnik (LKS Orzeł Pawonków) - wypożyczenie

4. Michał Ziaja – obrońca (juniorzy KS Start Dobrodzień)

5. Rafał Hejzner – pomocnik (juniorzy KS Start Dobrodzień)

6. Piotr Bogacki – pomocnik (LKS Sparta Lubliniec) - wypożyczenie

7. Dawid Karnydał – pomocnik (juniorzy LZS Radawie)

8. Grzegorz Rucinski – napastnik (juniorzy KS Start Dobrodzień)

9. Adam Ledwig – napastnik (Wychowanek)

10. Marcin Pilarski – napastnik (LKS Orzeł Koty) - wypożyczenie

11. Grzegorz Stupiński – pomocnik (Wychowanek)

12. Adam Mika – bramkarz (LKS Sparta Lubliniec)

13. Marcin Gaida – obrońca (juniorzy KS Start Dobrodzień)

14. Piotr Trzepizur – obrońca/pomocnik (LKS Orzeł Pawonków)

15. Sebastian Jainta – pomocnik (juniorzy KS Start Dobrodzień)

Odchodzą:

1. Andrzej Noga - trener

2. Łukasz Romanowski – KS Panki

3. Bartosz Chojnacki – SKS Piast Strzelce Opolskie

4. Damian Kisielewski – powrót z wypożyczenia do LKS Sieraków Śląski

5. Roman Ochman – KS Krasiejów

6. Dawid Jarząbek – KS Małapanew Ozimek

7. Rafał Polak – wypożyczenie do KS Unia Kolonowskie

8. Piotr Noga – KS Małapanew Ozimek

9. Piotr Cłapa – KS Małapanew Ozimek

10. Mateusz Gajda – LKS Liswarta Lisów

11. Michał Noga – KS Małąpanew Ozimek

12. Damian Serwusiok – LZS Zębowice

13. Tomasz Białas – nie wznowił treningów

14. Wojciech Zając – nie wznowił treningów

15. Serafin Półtorak – nie wznowił treningów

16. Robert Szczygieł - kontuzja

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

   JARZOMBEK