2:0 (1:0)

Bramki:

1:0 Ziaja (43' - rzut wolny)

2:0 Wojtczyk (90')

Rezerwy wracają na pozycję lidera po wygranej 2:0 z LZS-em Bugaj Nowy. Bramki zdobywają Michał Ziaja z rzutu wolnego i Dawid Wojtczyk po pięknym uderzeniu z 25 metrów.

LZS Chocianowice - START II Dobrodzień

4:1 (2:0)

Bramki:

Jarosław Koziorowski

Rezerwy przegrywają swój mecz w lidze aż 4:1 z LZS-em Chocianowice. Przez całe 90 minut gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i strzelili 4 gole. Ozdobą był gol Jarka Koziorowskiego z rzutu wolnego w końcówce meczu.

Martin Krafczyk

Start II znowu wygrywa - wielkie strzelanie na Piastowskiej.

Start II Dobrodzień urządził sobie trening strzelecki w niedzielne popołudnie, strzelił drużynie z Wichrowa aż 8 bramek, tracąc przy tym 4. Dwanaście goli w 90 minut radosny futbol w najlepszym wydaniu. Klasycznego hattricka zdobył Adam Ledwig, który w 15 minut ustrzelił trzy bramki.

Maciej Musioł

Trzecia wygrana rezerw - Start II liderem B-klasy po 4 kolejce.

Start II Dobrodzień bardzo wysoko wygrywa z Borkami Wielkimi. 6:2 zakończyło się spotkanie 4 kolejki oleskiej B-klasy. Trzy bramki zdobył Martin Krafczyk, po jednej dołożyli Adam Ledwig, Maciej Musioł i Mateusz Hehnel. Gratulujemy.

3:1 Martin Krafczyk (56')

Rezerwy wygrywają swój drugi mecz i po 3 kolejce są wiceliderem rozgrywek B-klasy.

Premiera naszej drużyny na Piastowskiej udana w 100 procentach. Rezerwy wygrywają 3:1 z Radłowem po bramkach Maćka Musioła, Mateusza Wildau i Martina Krafczyka. Gratulujemy zwycięstwa naszej młodej drużynie, która rozkręca się co raz bardziej w rozgrywkach oleskiej B-ligi.