START II Dobrodzień - Stobrawa Wachowice

2:0 K.Ochman (75')

3:0 Ledwig (77')

4:0 Musioł (82')

4:1 Gmyrek (85' - rzut karny)

Rezerwy Startu Dobrodzień wygrywają swój ostatni mecz w rundzie jesiennej 4:1 ze Stobrawą Wachowice. Do 70 minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy, dopiero trafienia Krzysztofa Ochmana (2), Adam Ledwiga i Maćka Musioła dały zwycięstwo Startowi II. Nasza drużyna zajęła wysokie 3 miejsce na koniec jesiennych zmagań w oleskiej B-lidze.

Albor Borki Małe - START II Dobrodzień

2:3 (0:1)

Bramki:

Ledwig 3

Start II wygrywa po ciężkim boju z Borkami Małymi 3:2. Trzy bramki zdobył Adam Ledwig, który zapewnił rezerwom minimum 3 miejsce po rundzie jesiennie w oleskiej b-klasie.

LZS Żytniów - START II Dobrodzień

3:3 (2:2)

Bramki:

Kaliciak

Wildau

Brzenska

Cenny remis rezerw w Żytniowie. Nasi druga drużyna dalej zajmuje pozycję lidera w oleskiej b klasie. Tym razem po trafieniach Jakuba Kaliciaka, Mateusza Wildau i Adriana Brzenski wywiozła remis z

START II Dobrodzień - LZS Bugaj Nowy

2:0 (1:0)

Bramki:

1:0 Ziaja (43' - rzut wolny)

2:0 Wojtczyk (90')

Rezerwy wracają na pozycję lidera po wygranej 2:0 z LZS-em Bugaj Nowy. Bramki zdobywają Michał Ziaja z rzutu wolnego i Dawid Wojtczyk po pięknym uderzeniu z 25 metrów.

LZS Chocianowice - START II Dobrodzień

4:1 (2:0)

Bramki:

Jarosław Koziorowski

Rezerwy przegrywają swój mecz w lidze aż 4:1 z LZS-em Chocianowice. Przez całe 90 minut gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i strzelili 4 gole. Ozdobą był gol Jarka Koziorowskiego z rzutu wolnego w końcówce meczu.