WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE
KS START DOBRODZIEŃ
KS START Dobrodzień

Start Dobrodzień - LZS Grodziec

17:0 (4:0)

Bramki:

Bołdyzer

Nowak 3

Jastrząbek 3

Olearczuk 3

Miazga 3

Brzezina 

Banasik

Kraska 2

Trampkarza gromią Grodziec 17:0. Po trzy bramki w tym meczu zdobyli: Olearczuk, Nowak, Jastrząbek i Miazga, dwa trafienia dołożył Patryk Kraska i po jednym Bołdyzer i Banasik. Nasi trampkarze w ten oto sposób kończą rundę jesienną. Gratulacje. 

Hetman Byczyna - Start Dobrodzień

1:3 (0:2)

Bramki:

Bołdyzer

Nowak

Jastrząbek

Trampkarza wracają na zwycięskie tory i wygrywają swój wyjazdowy mecz z Byczyna 3:1. Bramki zdobywają Darek Bołdyzer, Damian Nowak i Paweł Jastrząbek. W najbliższą sobotę ostatnie spotkanie w tej rundzie z Grodźcem. Zapraszamy serdecznie. 

Naprzód Jemielnica - Start Dobrodzień

3:2

Bramki:

Miazga

Bołdyzer

Pierwsza porażka naszych trampkarzy w tym sezonie stała się faktem. Start przegrywa z Jemielnicą 2:3. Strzelcami bramek Zbyszek Miazga i Darek Bołdyzer. Teraz kolejny mecz wyjazdowy do Byczyny. Trzeba zdobyć upragnione 3 punkty.

Start Dobrodzień - UNIA Kolonowskie

8:6 (4:2)

Bramki:

Paweł Jastrząbek 4

Patryk Kraska 

Filip Olearczuk 2

Dariusz Bołdyzer

Pierwsze zwycięstwo naszych trampkarzy w lidze i 8 strzelonych bramek. Cztery trafienia zaliczył Paweł Jastrząbek, dwa dorzucił Filip Olearczuk i po jednym Darek Bołdyzer oraz Patryk Kraska. Gratulujemy wygranej i liczymy na kolejne zdobycze punktowe w tej rundzie.

Start Dobrodzień - LZS Rudniki

2:2 (0:2)

Bramki:

Paweł Jastrząbek

Piotr Kiwic

Trampkarze remisują z Rudnikami 2:2. Mimo słabszej pierwszej połowy (0:2 dla Rudnik), zdołali w końcowym rozrachunku zremisować mecz. Ogromne brawa za determinację i walkę do samego końca. 

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM KLUBU ZAJRZYJ DO NASZEJ OFERTY SPONSORSKIEJ

 

 

 

   JARZOMBEK